Podracký Tadeáš (1989)
Towers
Sklo křišťálové v barvách topas podjímaný ametystem a beryl podjímaný aurorou, foukané, broušené, ryté a zlacené, značeno rytou signaturou, 2013, zhotoveno ve sklárně MOSER a.s., výška 50,5 cm, limit 7/50
Limitovaná série 50 kusů.
Autor je absolventem VŠUP v Praze, ateliéru skla pod vedením Ronyho Plesla. Mladý, talentovaný designér, pro jehož tvorbu je příznačný zájem o lidskou anatomii a biologii, dospívá až k minimalistickým objektům, kde originálně využívá vlastností skla a kombinovaných materiálů. V roce 2015 vyhrál Czech Grand Design v kategorii Objev roku společně se svou partnerkou Markétou Kratochvílovou.
15.10.2015 - 20:00
CZK 75.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Podracký Tadeáš (1989)
Towers
Limitovaná série 50 kusů.
Aukce: | Křehká síla skla |
Datum: | 15.10.2015 - 20:00 |
Místo konání aukce: | ZIBA, Na Příkopě 20, Praha 1 |
Prohlídka: | 01.10. - 15.10.2015 |